Дитячий гастроентеролог

Проблеми з шлунково-кишковим трактом, на жаль, виникають не тільки у дорослих, а і у дітей віком від трьох до вісімнадцяти років. Їх лікуванням займається дитяча гастроентерологія.

У всіх дітей хоча б раз в житті болів живіт. Це відбувалося через надмірну дитячу допитливість – дітки люблять все пробувати на смак, тому отруюються, заражаються різноманітними інфекціями. Але якщо в одних випадках подібні проблеми вирішуються дуже швидко і самотужки, то у разі загострень обов’язково треба звертатися до лікарів.

До того ж, у деяких дітей спостерігаються спадкові хвороби. І аби уникнути ускладнень та погіршень, також необхідно вчасно проводити профілактику, курси терапевтичного лікування. Якщо цього не робити – почнуться ускладнення, через які дитина буде страждати, можливо, протягом усього життя.

В якому випадку необхідно звертатися до дитячого гастроентеролога

Аби зрозуміти, чи необхідна допомога лікаря, варто визначити наявність наступних симптомів:

  • пронос і блювота, які бувають з певною періодичністю;
  • запори, печія, дитину нудить;
  • біль у животі, здуття, кольки;
  • на язику з’явився білий або жовтий наліт;
  • в калі видно слиз і домішки крові;
  • гіркий присмак у роті;
  • різкі зміни ваги.

У дітей органи шлунково-кишкового тракту сформовані не до кінця, тому малюкам треба правильне харчування і відповідний догляд. І якщо у дитини є хоч один з симптомів, перерахованих вище – важливо одразу ж звернутися до лікаря.

Яку допомогу надає гастроентеролог «Альфа-медікал»

Лікар нашої клініки займається лікуванням усіх хвороб, пов’язаних з органами травного тракту: шлунок, стравохід, підшлункова залоза, кишечник, жовчний міхур, дванадцятипала кишка.

На первинному прийомі лікар оглядає пацієнта та вислуховує всі його скарги. Дуже важливо підготувати дитину, аби вона нічого не боялася і чесно розповідала спеціалісту про свої відчуття. Після пальпації черевної порожнини лікар ставить первинний діагноз. В деяких випадках також призначаються різноманітні обстеження і аналізи. Вони допомагають остаточно переконатися в тому, що діагноз вірний.

Після цього призначається ефективний курс лікування, а також правильна дієта, що допомагає дитині швидше вилікуватися.

Якщо у дитини спостерігаються проблем зі шлунком – звертайтеся до лікаря. Зволікання може стати причиною серйозних захворювань.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом