Комаров Олександр Іванович

Комаров Олександр Іванович

Стаж роботи: загальний медичний стаж – 29 років, лікарський стаж – 23 роки, за фахом – 16 років.
Основні напрямки роботи:
Лікар веде консультативний і діагностичний ендоскопічний прийом пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту; проводить ендоскопічні обстеження:
– езофагогастродуоденоскапія (діагностика захворювань стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки);
– колоноскопія (діагностика захворювань товстого кишечника);
– Ректосігмоскопія (діагностика захворювань частини товстого кишечника і прямої кишки);
– хромоскопія (забарвлення слизової стравоходу, шлунка, двенадцятипалої кишки і товстого кишечника спеціальними барвниками для діагностики передракових змін слизової на яких немає ніяких зовнішніх на перший погляд змін);
– забір матеріалу на гістологічне дослідження (для виключення або підтвердження передракових і онкологічних захворювань стравоходу, шлунка і товстого кишечника);
– забір матеріалу на хелікобактер пілорі (мікроорганізм з яким пов’язують запальні та ерозивно виразкові захворювання слизової шлунка і дванадцятипалої кишки);
– видалення поліпів (поліпектомія);
– рН-метрія (визначення кислотності шлунка).

Олександр Іванович займається діагностикою та лікуванням функціональних і органічних захворювань шлунково-кишкового тракту: гастроезофагіально-рефлюксна хвороба; кандидозні і вірусної природи езофагіти; діагностика передракових та онкологічних змін слизової стравоходу шлунка і товстого кишечника; діагностика гриж стравохідного отвору діафрагми; гастрити викликані наявністю на слизовій шлунка хілікобактер пілорі; ерозивно-виразкову патологію шлунка і дванадцятипалої кишки; діагностика варикозного розширення вен стравоходу і шлунка; глютенові ентеропатії; захворювань печінки і жовчовивідних шляхів; захворювання підшлункової залози; неспецифічний виразкового коліту; хвороби Крона; діагностика дивертикулів стравоходу, шлунка і товстого кишечника; дисбактеріозу кишечника; захворювання прямої кишки.
Освіта:
У 1992 році закінчив Одеське медичне училище №3 з відзнакою. До вступу до Одеського медичного університету та під час навчання в Одеському медичному університеті працював фельдшером в приймальному відділенні хірургії №2 МКЛ №2 міста Одеси.
У 1998 році закінчив Одеський медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2000 році закінчив інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика на базі інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова.
У 2005 році спеціалізація по ендоскопії та гастроентерології в Національному медичному університеті ім.О.О.Богомольця.
Курси підвищення кваліфікації :
– ТУ в 2010 році актуальні питання гепатологии;
– ТУ в 2013 році актуальні питання гастроентерології;
– ТУ в 2015 році діагностика і лікування захворювань органів травлення;
– ТУ в 2017 році ендоскопічна хірургія передракових захворювань і ранніх форм раку стравоходу і морфологічна їх верифікація;
– ТУ в 2019 році актуальні питання гастроентерології;
– ТУ в 2021 році ендоскопічна хірургія передракових захворювань і ранніх форм раку товстого кишечника і морфологічна їх верифікація.
Наукові конференції, майстер класи, семінари, регулярні участь в з’їздах і конференціях вітчизняних гастроентерологів та ендоскопістів.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом