Лазаренко Глеб Олегович

Лазаренко Глеб Олегович

Член ESSKA – European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy.
Член AO Trauma.
Член Української Асоціації Ортопедів-Травматологів.
Автор і співавтор понад 25 наукових робіт, 8 патентів на винаходи та корисні моделі.
Основні напрямки роботи:
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань та травмах опорно-рухового апарату: забої, розтягнення зв’язок, переломи кісток, пошкодження сухожилків та зв’язок, дегенеративні захворювання суглобів (артрози та артрити).
Гліб Олегович має індивідуальний підхід до кожного пацієнта та використовує комплекс сучасних методів діагностики та лікування, які дозволяють надати якісну медичну допомогу.
Освіта:
2006-2012 рр. навчався в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.
2012 –2015 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Загальна хірургія» при НМАПО ім. П.Л. Щупика МОЗ України: заочний цикл на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, очний цикл на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

З вересня по грудень 2015 року проходив спеціалізацію з «Травматології та ортопедії» у Військово-медичній академії МЗС України на базі Національного Військово-Медичного Клінічного Центра Головного Військового Клінічного Госпіталю МО України м. Київ.

2016-2018 рр. проходив клінічну ординатуру за спеціальністю «Травматологія та ортопедія» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС.

2018 по теперішній час – молодший науковий співробітник відділу малоінвазивної хірургії Державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом