Гастроскопія (зонд, ФГДС)

Гастроскопія (зонд, ФГДС)
Сучасна діагностика захворювань: відеогастроендоскопія
Аби вчасно діагностувати захворювання та призначити правильне лікування, необхідне сучасне діагностичне обладнання. Бо, навіть найкращий спеціаліст ніколи не зможе побачити патологію, яка знаходиться всередині. Саме тому центр «Альфа-Медікал» постійно покращує устаткування клініки. На сьогоднішній день у нас є декілька апаратів для досліджень, які дозволяють стовідсотково вірно визначити патологію внутрішніх органів та призначити лікування. Саме тому ми можемо проводити сучасні якісні дослідження, які значно полегшують та прискорюють процес лікування. Зараз ми пропонуємо ЛОР ендоскопію та гастроендоскопію – дослідження, час проведення який займає не більше 15-ти хвилин і допомагають поставити максимально точний діагноз.

ЛОР ендоскопія (зонд, ФГДС)

Це дослідження дозволяє провести детальний огляд порожнини гортані, носа, вуха. Лор ендоскопія – це просте та максимально комфортне дослідження, оскільки воно не передбачає використання інструментів, які можуть нашкодити слизовій оболонці. Завдяки тому, що все дослідження записується на відео, лікар може детально його вивчити, звернути уваги на нюанси. Тому п’ятихвилинного обстеження достатньо, аби поставити точний діагноз.

Гастроскопія

Це також сучасне дослідження, яке передбачає огляд порожнини стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Ця процедура проводиться за допомогою оптичної трубки з відеокамерою. Саме завдяки цьому лікар отримує точні дані та зразу ж бачить на моніторі, чи є якісь патології. Весь процес обстеження записується, тому, в разі необхідності, лікар може передивитися відео, якщо у нього виникають певні питання або він буде невпевнений в поставленому діагнозі.
Відеогастроскопія, на сьогодні, є одним з найновіших та найсучасніших методів дослідження. Завдяки тому, що вся інформація виводиться на екран та записується, її можна записати на цифровий носій, а також роздрукувати високоякісні фотографії потрібної ділянки.
Таке дослідження дозволяє оцінювати стан органів в реальному часі, тому не доводиться очікувати результатів аналізів. А в деяких випадках це дуже важливо, особливо якщо є серйозна патологія, підозра на злоякісну пухлину, і треба поставити правильний діагноз якомога швидше.
Завдяки використанню сучасного японського обладнання останнього покоління від компанії «OLIMPUS», КЛІНІКА «Альфа-Медікал», що знаходиться в Броварах, гарантує якісне обстеження та дослідження патологій, постановку точного діагнозу і ефективне лікування.
Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом