Альфамедікал продовжує розширювати діапазон діагностичних послуг

Альфамедікал продовжує розширювати діапазон діагностичних послуг
У «Альфа-Медікал» ми продовжуємо розширюватися діапазон діагностичних послуг.
В 2021-му році впроваджено нові та сучасні ендоскопічні методи оптичного дослідження. Завдяки ним можна оглянути внутрішні органи та визначити патології.
Тепер у нас є не тільки ЛОР-ендоскопія, яка дозволяє оглянути порожнину вуха, гортані, носа. А ще і ФГДС – гастроендоскопія для огляду порожнини шлунку, стравоходу та дванадцятипалої кишки.
Саме у нас перших в місті Бровари з’явилася відеогастроендоскопія. Це сучасний метод, який дозволяє виводити зображення на екран монітору. Завдяки цьому лікар може зразу ж побачити патологію та оцінити її. Дослідження проводиться більш комфортно, а всі дані можна записати на носій або роздрукувати фотографію проблемної ділянки.
Під час гастроендоскопії лікар може побачити органи з середини в реальному часі, оцінити, в якому стані знаходяться слизова оболонка, визначити патологічні зміни, а також підтвердити чи спростувати попередній діагноз.
В нашій клініці «Альфа-Медікал» використовується сучасне японське обладнання «OLYMPUS»
Як правильно підготуватися до процедури
Перед процедурою треба не приймати їжу протягом 12-ти годин. Також напередодні важливо відмовитися від смажених, жирних та гострих страв. А замість сніданку перед процедурою треба випити чашку неміцного чаю або склянку води.
За 30 хвилин до обстеження рекомендується прийняти АЦЦ – 1 таблетка на ½ склянки води або 1 порошок на ½ склянки води.
Під час процедури вся верхня частина тіла повинна бути вільною. Тому треба зняти навіть прикраси і окуляри.
Пам’ятайте про те, що гастроскопію треба поводити щороку людям у віці за 50 років, а курцям – у віці за 35 років. Це допоможе попередити тяжкі захворювання шлунково-кишкового тракту. Тому навіть якщо немає скарг, обов’язково треба один раз на рік записуватися на прийом та проходити обстеження.
Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом