Лікар проктолог

Проктологічні захворювання – одні з найбільш неприємних. Але оскільки люди часто соромляться звертатися з такими проблемами до лікаря, вони погіршують свій стан і страждають від больових відчуттів. Врешті-решт, це закінчується тим, що біль стає практично нестерпним, можуть з’явитися виділення слизу, крові, свербіж. Також через запальні процеси часто піднімається температура. Тому якщо з’явилися неприємні відчуття в районі заднього проходу – треба не соромитися, а негайно йти до лікаря. Бо звертатися все одно доведеться, але на пізніх стадіях є великий ризик того, що доведеться проводити операцію, а не лікуватись медикаментозно.

Лікування проктологічних захворювань в «Альфа-Медікал»

В нашій клініці є спеціалізоване відділення проктології, де проводиться діагностування, лікування та профілактика таких хвороб. Для цього використовуються безпечні лікувальні засоби та новітні технології. Тому ми гарантуємо високий результат і безболісність процедур. Ми не вдаємося до складних операцій, тому що маємо необхідні технології для проведення ефективного та малоінвазивного лікування.

Наші лікарі надають допомогу в лікуванні наступних патологій:

  • геморой;
  • утворення поліпів в анальному проході;
  • виникнення анального свербежу;
  • тріщини в прямій кишці.

Для лікування ми використовуємо тільки передові технології, які ніколи не нашкодять людському організму. Це можуть бути процедури з місцевою анестезією, які  за один раз повністю виліковують геморой. За допомогою спеціальних датчиків виявляється пошкоджена артерія, яка перев’язується і пришивається. Така процедура триває не більше  40-ка хвилин.

Також для видалення геморойних вузлів використовуються латексні кільця. Це швидкий і абсолютно безболісний метод лікування.

Окрім того може бути використана і радіохвильова хірургія. Цей метод також використовується для лікування анальних тріщин. А ще він допомагає в лікуванні геморойних вузлів на всіх стадіях, видаленні кандилом і папілом.

Тому якщо вас хвилюють проблеми проктологічного характеру – не соромтеся і не мовчіть. Звертайтеся до наших спеціалістів, які вирішать ваші проблеми швидко, безболісно і, що головне, раз і назавжди.

Проктологические заболевания – одни из самых неприятных. Но поскольку люди часто стесняются обращаться с такими проблемами к врачу, они ухудшают свое состояние и страдают от болевых ощущений. В конце концов, это заканчивается тем, что боль становится практически невыносимой, могут появиться выделения слизи, крови, зуд. Также из-за воспалительных процессов часто поднимается температура. Поэтому если появились неприятные ощущения в районе заднего прохода – надо не стесняться, а немедленно идти к врачу. Потому обращаться все равно придется, но на поздних стадиях есть большой риск того, что придется проводить операцию, а не лечиться медикаментозно.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом