Уролог

ЛІКАР-УРОЛОГ І ЛІКУВАННЯ УРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В ЦЕНТРІ «ALPHA-MEDICAL» В БРОВАРАХ

Фото Уролог

У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які знають всі нюанси сучасної медицини. Вони постійно вдосконалюють свої навички, вивчаючи нові методики, відвідуючи різні конференції та курси. Наші лікарі мають наукові ступені, тому вони можуть розібратися навіть зі складною патологією.

 

У процесі роботи з пацієнтом, уролог обстежує сечостатеву систему і органи зачеревного простору. Така перевірка допомагає виявити інфекційні захворювання, запальні процеси, які негативно впливають на функціонування сечового міхура, нирок і чоловічої статевої системи.

 Коли пацієнт приходить на прийом, лікар діагностує захворювання за допомогою аналізів і сучасного обладнання. У клініці є сучасний апарат УЗД експертного класу, що дозволяє швидко визначити всі порушення в функціонуванні органів, завдяки їх візуальній перевірці за допомогою ультразвуку. Наші лікарі за необхідністю направляють пацієнтів на додаткові дослідження і аналізи, оскільки тільки так можна поставити точний діагноз і виключити ризик помилки. Завдяки тому, що фахівці лабораторії працюють дуже швидко, вже протягом дня лікар отримує висновок з аналізами, за допомогою якого може робити висновки і призначати лікування.

Використовуючи фізіотерапевтичні та лікувально-терапевтичні методики, наші лікарі відновлюють нормальне функціонування організму пацієнта без хірургічного втручання. Сучасні апарати та правильно призначені медикаменти допомагають в найсерйозніших випадках. Тому якщо людина вчасно звертається до лікаря, а не доводить свій організм до важких і хронічних стадій хвороби, вона отримує кваліфіковане лікування без необхідності йти на операцію. Наші фахівці мають великий стаж роботи, тому вони завжди ставлять точні діагнози і вміють знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. І якщо Ви ще переживаєте або соромитеся – заспокойтеся. Наші фахівці прекрасно вас зрозуміють і зроблять все, щоб в «Альфамедікал» вам було спокійно і комфортно.

Які урологічні хвороби діагностують і лікують в медичному центрі

У центрі можна пройти діагностику та подальше лікування від таких захворювань:

 • безпліддя;
 • простатит;
 • аденома простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози);
 • сечокам’яна хвороба;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення сечостатевих органів;
 • проблеми з ерекцією;
 • передчасна еякуляція;
 • лікування захворювань, які передаються статевим шляхом;
 • патології зовнішніх статевих органів і проблеми з сечовипусканням.
 • Наші фахівці допоможуть, якщо у людини спостерігається:
 •  проблема з зачаттям;
 •  печіння і свербіж, в процесі сечовипускання;
 •  болі в статевих органах;
 •  проблеми зі статевим життям;
 •  виділення з уретри;
 •  видозміна статевих органів.

Є кілька найпопулярніших захворювань, від яких можна успішно вилікуватися, звернувшись в наш медичний центр.

Чому варто звернутися саме в наш медичний центр

У «Alpha-medical» працюють найкращі фахівці, які мають великий досвід і кваліфікацію. Тому вони завжди можуть поставити точний діагноз і призначити лікування, яке буде максимально ефективним хірургічне втручання перестане бути необхідним, або ж, час операції максимально відстрочиться. У нас є ультразвукова та лабораторна діагностика високого рівня. Завдяки цьому пацієнтам не доводиться довго чекати результатів, втрачаючи такий дорогоцінний час. 

Щоб вам не довелося платити зайві гроші і проходити довгі і болісні курси, звертайтеся в центр завчасно. Якщо лікар виявить захворювання на ранніх стадіях – вилікувати його буде набагато легше. Тому нічого не бійтеся і не соромтеся. Пам’ятайте про те, що здоров’я – це найважливіше для кожної людини. Тому при появі перших симптомів записуйтеся на консультацію в «Alpha-medical» в Броварах. У нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу і зможете вирішити всі проблеми, пов’язані з урологічними захворюваннями.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом