Спермограма

Спермограма

Спермограма – це одне з найважливіших досліджень, що допомагає визначити, чи є чоловік безплідним. В процесі розшифровки досліджується еякулят, який чоловік здає за призначенням лікаря. Такий аналіз ніколи не проводиться без показань. А також без спеціальної підготовки. Про неї лікар розповідає пацієнтові перед процедурою.

У яких випадках необхідно пройти спермограму

На це дослідження чоловіків направляють у випадку якщо:

  • повинно відбутися штучне запліднення;
  • поставлений діагноз «безпліддя»;
  • є гормональні порушення.

Перед спермограмою чоловік мусить як мінімум три дні утримуватися від сексу, не палити та не вживати алкогольні напої. Якщо людина регулярно приймає якісь медичні препарати, то на три дні їх можуть скасувати, якщо на це буде дозвіл лікаря.

Як проводиться спермограма

Для дослідження сперму збирають в стерильну колбу. Щоб результат був достовірним, краще здавати аналіз в медичному закладі або доставити його в лабораторію не пізніше ніж через 60 хвилин з моменту отримання.

Якщо лікар дізнається, що за останні 60 днів у чоловіка температура тіла підіймалася до 38-и градусів і вище, або він системно вживав антибіотики – спермограма скасовується.

Що можна визначити за допомогою такого дослідження

Аби зрозуміти, що відбувається з чоловічим організмом, завжди можна і треба звертатися до лікаря за розшифровкою. Спеціалісти «Альфа-медікал» надають всю необхідну інформацію, тому в нашій клініці чоловіки можуть не тільки отримати кваліфіковану допомогу, але і дізнатися про нюанси роботи свого організму.

Дослідження дозволяє виявити:

  • чи є в еякулянті сперматозоїди;
  • рівень їх рухливості;
  • концентрацію.

Ми проводимо оцінку по різним значенням, одним з найважливіших оцінок для нас є морфологія спермограми за Крюгером. Вона дає можливість визначити всі нюанси та дізнатися, який є шанс того, що чоловік зможе мати дітей.

Додаткові дослідження

Ми можемо запропонувати не тільки стандартне дослідження, а і фрагментацію ДНК сперматозоїдів. Цей аналіз дає можливість визначити, чи правильно буде розвиватися ембріон після зачаття. Після такого додаткового дослідження, лікарі можуть визначити правильний курс лікування, а також надати поради, які допоможуть впоратися з можливими проблемами.

Клініка «Альфа-медікал» гарантує стовідсоткову достовірність всіх результатів та мінімальний час виконання дослідження.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом