Аналізи

ШВИДКИ І ТОЧНІ АНАЛІЗИ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ALPHA-MEDICAL»

Фото Аналізи

Щоб поставити правильний діагноз, необхідно здати аналізи і провести лабораторні дослідження, які допоможуть визначити, через що саме стався збій в організмі. Це обов’язкова частина будь-якого медичного дослідження, оскільки без них неможливо поставити діагноз, точний на сто відсотків. Ось тому в центрі «Альфамедікал» в Броварах є своя лабораторія, де досвідчені фахівці проводять аналіз, який займає лишень кілька годин. Завдяки такому підходу пацієнтам не доводиться довго очікувати на результати. Відповідно, лікарі можуть відразу ж визначити захворювання і призначити лікування, поки хвороба не почала прогресувати.

Чому варто звертатися в центр «Alpha-medical»

У нас в центрі встановлено тільки найкраще сучасне обладнання, за допомогою якого можна проводити різні дослідження:

  • загальні клінічні аналізи;
  • генетичні тести;
  • гематологічні;
  • імунологічні;
  • гормональні;
  • біохімічні.

Щоб пацієнтам не доводилося витрачати багато часу на обстеження, аналізи можна зробити відразу ж перед прийомом лікаря. Фахівцям знадобиться лише кілька годин, щоб провести дослідження і передати доктору всю інформацію, необхідну для постановки правильного діагнозу.

У нас в лабораторії працюють фахівці, які мають вищу категорію і медичні ступені. Тому ризик того, що аналіз буде проведено неправильно, і лікар не поставить вірний діагноз, зводиться до нуля. Всі співробітники прекрасно розуміють, що від них залежить здоров’я і навіть життя людей, які приходять на прийом. Тому вони скрупульозно вивчають дані, користуються тільки якісними реактивами і застосовують сучасні методики. Такий підхід дозволяє дати пацієнтам гарантії і виявити будь-які хвороби навіть на ранніх стадіях.

Ми можемо провести аналізи будь-якого рівня складності, а потім лікар їх розшифрує і пояснить пацієнту, що саме з ним відбувається і як краще організувати правильне і ефективне лікування. «Alpha-medical» в Броварах – це медичний центр, оснащений найкращим обладнанням європейського зразка. Тому якщо ви прийдете до нас, то отримаєте точні аналізи, які допоможуть лікарю поставити правильний діагноз.

Якщо вам необхідна допомога фахівців або потрібно просто швидко здати аналізи і отримати результат – звертайтеся. Наші медики допоможуть вам в цьому питанні і проведуть якісну розшифровку.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом