Бактеріологічні дослідження

Сучасні лабораторні методи дають багато можливостей в плані вчасного виявлення та лікування різноманітних хвороб. Ще кілька десятиліть тому тяжко було дізнатися про деякі порушення в роботі організму через нестачу необхідних технологій. Сьогодні лікарі мають можливість дізнатись про мінімальні зміни та швидко на них вплинути, аби не сталося нічого дійсно поганого.

Однак окрім всіх сучасних методів, в лабораторіях також продовжують використовувати бактеріологічний метод дослідження. Йому вже багато років і хоча технології за цей час трохи змінилися, все одно ця методика є одною з найважливіших серед лабораторних досліджень.

Бактерії є збудниками величезної кількості різноманітних захворювань. І якщо лікар вчасно дізнається про те, який саме збудник оселився в організмі, він зможе обрати найбільш ефективний метод лікування.

Бактеріологічні дослідження проводяться на різних видах посівів. Це може бути мазок з піхви, горла, носа, вушного каналу .

Як проводиться бактеріологічне дослідження

Як вже зазначалося вище, саме такий метод є одним з найважливіших в діяльності всіх мікробіологічних лабораторій. Якщо дослідження буде проведено правильно – лаборанти зможуть визначити,  який чинник викликав захворювання, та яке лікування варто обрати, аби якомога швидше допомогти пацієнту.

Всі техніки, які використовуються в таких лабораторіях, вимагають величезної скрупульозності та знання тонкощів, нюансів. В нашій лабораторії працюють кращі спеціалісти, які ідеально володіють технікою посівів та пересівів бактерій в різні живильні середовища. Окрім того наші спеціалісти знають принципи і методи виділення чистих культур.

Завдяки використанню нових методів та володінню усіма необхідними техніками, ми гарантуємо швидкі та правильні результати, завдяки яким завжди можна призначити лікування, яке обов’язково допоможе пацієнту.

АльфаМедикал - Многопрофильная клиника - Аlpha-medical.com.ua
ЗАПИС НА ПРИЙОМ