Бактеріологічні дослідження

Сучасні лабораторні методи дають багато можливостей в плані вчасного виявлення та лікування різноманітних хвороб. Ще кілька десятиліть тому тяжко було дізнатися про деякі порушення в роботі організму через нестачу необхідних технологій. Сьогодні лікарі мають можливість дізнатись про мінімальні зміни та швидко на них вплинути, аби не сталося нічого дійсно поганого.

Однак окрім всіх сучасних методів, в лабораторіях також продовжують використовувати бактеріологічний метод дослідження. Йому вже багато років і хоча технології за цей час трохи змінилися, все одно ця методика є одною з найважливіших серед лабораторних досліджень.

Бактерії є збудниками величезної кількості різноманітних захворювань. І якщо лікар вчасно дізнається про те, який саме збудник оселився в організмі, він зможе обрати найбільш ефективний метод лікування.

Бактеріологічні дослідження проводяться на різних видах посівів. Це може бути мазок з піхви, горла, носа, вушного каналу .

Як проводиться бактеріологічне дослідження

Як вже зазначалося вище, саме такий метод є одним з найважливіших в діяльності всіх мікробіологічних лабораторій. Якщо дослідження буде проведено правильно – лаборанти зможуть визначити,  який чинник викликав захворювання, та яке лікування варто обрати, аби якомога швидше допомогти пацієнту.

Всі техніки, які використовуються в таких лабораторіях, вимагають величезної скрупульозності та знання тонкощів, нюансів. В нашій лабораторії працюють кращі спеціалісти, які ідеально володіють технікою посівів та пересівів бактерій в різні живильні середовища. Окрім того наші спеціалісти знають принципи і методи виділення чистих культур.

Завдяки використанню нових методів та володінню усіма необхідними техніками, ми гарантуємо швидкі та правильні результати, завдяки яким завжди можна призначити лікування, яке обов’язково допоможе пацієнту.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом