Лікар-офтальмолог

Люди отримують через зоровий аналізатор до 90-та відсотків інформації. Саме тому дуже важливо ставитися серйозно до власного зору, регулярно проходити профілактичні огляди та лікування, якщо в цьому є необхідність. Але, щоб бути впевненими в тому, що лікар надасть якісну допомогу, варто звертатися до перевірених фахівців.

Саме такий офтальмолог Бровари працює в клініці «Альфа Медікал». Лікарка Антонюк Оксана Володимирівна має великий досвід та високу кваліфікацію, тому допомагає пацієнтам покращити та повернути зір.

У яких випадках варто звертатися до лікаря

Сьогодні проблеми з зором з’являються у людей різного віку. Від того, що зір знижується, часто страждають діти та молодь. Частково так відбувається через спадковість, а частково, через серйозні навантаження. Дітям і молодим людям доводиться щодня опрацьовувати велику кількість інформації, тому він швидко починає псуватися. Ось чому дітям необхідна щорічна планова перевірка зору. Дуже важливо вчасно помітити перші прояви астигматизму, спазму акомодації або близорукості. Це дасть можливість провести корекцію за допомогою спеціальних вправ і апаратів, та позбавити необхідності все життя ходити в окулярах (лінзах) чи проводити лазерну корекцію.

До лікаря обов’язково треба звертатися, якщо:

  • в очах постійно відчувається біль;
  • зір помітно погіршується;
  • без причини починають бігти сльози (в ті моменти, коли немає а ні зовнішнього, а ні внутрішнього подразника);
  • очні яблука червоніють;
  • людині стає боляче, коли вона дивиться на світло;
  • людина втратила можливість бачити в сутінках;
  • сталася травма повіки або очного яблука.

Кожен з цих пунктів є дуже важливим, тому ні в якому разі не можна це ігнорувати. Навіть якщо здається, що проблема дріб’язкова, насправді, вона може свідчити про серйозне захворювання. А, як відомо, захворювання необхідно починати лікувати якомога раніше.

Як проводиться діагностика

На прийомі лікар збирає анамнез, перевіряє гостроту зору за допомогою таблиці. Якщо є підозри на інфікування, пошкодження ока, тоді проводять додаткові маніпуляції, які дозволяють визначити тяжкість пошкодження чи захворювання.

Які хвороби лікує офтальмолог

Лікарка-офтальмолог займається лікуванням захворювань ока в гострих та хронічних формах. Також вона лікує алергічні патології, запалення та інфікування. До спеціаліста можна і треба звертатися, якщо розвивається глаукома, катаракта, вікова дистрофія. Всі ці захворювання сітчатки та зорового нерву потребують правильного та своєчасного лікування. Якщо цього не зробити то можна повністю втратити зір.

Окрім того лікарка займається ін’єкційним та хірургічним лікуванням. Якщо необхідно правильно підібрати окуляри чи контактні лінзи, також варто звертатися до офтальмолога. Бо якщо обирати діоптрії на власний розсуд, можна не вгадати, і це стане причиною головних болів та погіршення зору.

То ж якщо існує проблема з зором, необхідно вчасно звертатися до спеціаліста, та виконувати всі його призначення.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом