Кольпоскопія

Усім відомо, що онкологічні захворювання можна успішно лікувати, якщо вчасно виявити проблему та почати роботу. Рак шийки матки – це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок. Як показує статистика, патології шийки матки є у кожної четвертої жінки репродуктивного віку. В групі ризику знаходяться представниці прекрасної статі до сорока і до тридцяти років.

Саме тому жінкам необхідне вчасне та повне обстеження. Сьогодні у 19-ти жінок на 100 000 населення знаходять рак, і у двадцяти відсотків пацієнток стадія вже запущена. А все через те, що дівчата не звертаються до клінік вчасно.

Тому гінекологи «Альфа-медікал» наполегливо рекомендують проходити профілактичний огляд раз на рік, записуватися на прийом у випадку появи болю, різноманітних виділень, свербожу. А також обов’язково проходити кольпоскопію за призначенням лікаря.

Як проводиться процедура

Аби визначити, чи є навіть незначні дефекти епітелію піхви, шийки матки та зовнішніх статевих органів, спеціалісти використовують спеціальний апарат – кольпоскоп.  Він дозволяє провести абсолютно безпечний і безболісний огляд, що займає не більше п’ятнадцяти хвилин. У кольпоскопії немає ніяких протипоказань, цей метод можна використовувати під час огляду жінок будь-якого віку.

Завдяки цій процедурі можна виявити не тільки онкологію, а і інші статеві жіночі захворювання, які з часом можуть дати ускладнення. Тому сьогодні таку процедуру обов’язково рекомендують проводити під час первинного огляду. Тоді лікар може зразу ж виявити, чи є якісь патології та не витрачати час на додаткові аналізи. Адже в деяких випадках від того, наскільки швидко буде поставлено діагноз, залежить життя людини.

Підготовка до процедури і обмеження

Особливість кольпоскопії в тому, що на цю процедуру немає ніяких обмежень, окрім менструації. Це дуже великий плюс, адже при певних патологіях жінкам просто не можна проводити деякі процедури, бо вони можуть нашкодити здоров’ю.

Підготовка до цієї процедури дуже проста: треба два дні не використовувати ніякі креми, не спринцюватися, не ставити вагінальні свічки та не займатися вагінальним сексом.

При такому видів огляду немає необхідності в знеболюванні, що є дуже великою відмінністю такого сучасного методу від застарілих.

Любі жінки, ніколи не невілюйте свої проблеми та завжди вчасно звертайтеся до лікаря, аби бути здоровими та щасливими.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом