Отоларинголог (ЛОР)

Отоларинголог (ЛОР)

Захворювання отоларингології знайомі кожному з нас. Наприклад, нежить. Ця хвороба може виникнути в будь-який момент, і зникнути після профілактики спреями. Саме тому люди ставляться до таких захворювань дуже несерйозно. Але, насправді, вони можуть призвести до ускладнень. Наприклад, через нежить може початися запалення середнього вуха. Так відбувається тому, що всі лор органи анатомічно пов’язані. І якщо не звертати уваги на «дрібнички», врешті, можна отримати багато ускладнень, які потребуватимуть довгого і дорогого лікування.

Тому аби уникнути ускладнень та для запобігання захворювань, рекомендовано проходити профілактичну перевірку у отоларинголога раз на рік. Особливо важливі такі огляди для курців і людей, що часто хворіють на респіраторні хвороби.

Симптоми, які свідчать про те, що варто звернутися до лора:

  • нежить;
  • відчуття, що вуха постійно закладені, різке і значне зниження слуху;
  • больові відчуття в вухах, переніссі, горлі, чолі;
  • носові кровотечі.

Ці симптоми можуть свідчити про розвиток серйозних захворювань. Тому наша клініка пропонує лікування та профілактику наступних видів захворювань:

  • запалення вуха та слухового проходу;
  • тонзиліт;
  • паратонзилярний абсцес;
  • накопичення рідини в носовій порожнині.

Для цього використовуються сучасні медичні препарати та обладнання, яке дозволяє зробити процес швидким і безболісним. Наприклад, для промивання носа використовують спеціальний відсмоктувач з антисептичним розчином. При тонзиліті використовуються антисептики, які вводяться за допомогою шприца і вимивають гнійні маси.

Якщо при первинному огляді лікар помічає певні ускладнення, він призначає додаткові процедури, які дозволяють визначити, яке саме захворювання у пацієнта та призначити ефективне лікування.

Не забувайте проходити планові огляди та завжди звертайтеся до лора у випадку появи симптомів. Так ви зможете запобігти розвитку серйозних захворювань.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом