Лікар хурург

Хірургія – це один з найскладніших видів лікування, тому звертаючись до лікаря-хірурга, люди хочуть бути впевненими, що це справжній спеціаліст, який  гарантуватиме якість своїх послуг.

Саме тому у нас працюють медики, які мають великий досвід, які можуть вирішити проблему оперативним шляхом для повного одужання пацієнта.

Операції бувають двох видів: планові та ургентні. До перших відносять ті, які плануються завчасно, тому людина має час психологічно підготуватися. До того ж, проводиться спеціальна діагностика, забір аналізів, дообстеження. Пацієнт спочатку поступає в лікарню, де остаточно морально готується до процедури і вже потім лікар проводить операцію.

Ургентні – це екстрені операції. Їх проводять аби врятувати життя людині, зупинити кровотечу, запобігти ускладненням через важкі травми.

Коли треба звертатися до хірурга

Первинний прийом включає огляд, розмову з пацієнтом, під час якої лікар вислуховує скарги та розпитує про симптоми. Також, при потребі, може бути призначений додатковий метод діагностики: УЗД, ЗАК.

До хірурга треба звертатися якщо:

з’явилася глибока рана чи нове незрозуміле утворення на шкірі;

  • людина обпеклася;
  • сталося вростання нігтя;
  • спостерігається сильний біль в животі;
  • потрапило стороннє тіло;
  • почалося нагноєння рани.

В нашій лікарні працюють спеціалісти, які проводять планові операції різних видів. Тому ми рекомендуємо всім звертатися до нас. Лікарі-хірурги «Альфа-медікал» мають високу кваліфікацію та знають, як допомогти пацієнтам в різних ситуаціях, починаючи від вростання нігтів та закінчуючи ускладненнями післяопераційних ран.

Ніколи не витрачайте час даремно. Пам’ятайте про те, що складність операції залежить від моменту звертання. Тому ставтеся до свого організму з повагою і дбайте про нього завжди.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом