Аналіз крові

Аналіз крові

Аналіз крові – це проста процедура, що дає можливість дізнатися багато інформації про стан здоров’я людини, можливі відхилення в роботі органів, алергію, порушення гормонального фону та інше. Саме тому, більшість лікарів після первинного огляду направляє саме на аналіз крові. Це може бути як загальний аналіз, так і більш конкретні дослідження, які роблять на основі забору крові.

Які аналізи крові пропонує клініка «Альфа-медікал»

Аби нашим клієнтам не доводилося звертатися в окремі приватні лабораторії, у нас працює кабінет аналізів, де проводяться всі дослідження. Кожен пацієнт може замовити пакет, що буде включати дослідження, необхідні саме в його конкретному випадку.

Ми використовуємо тільки сучасні інструменти і обладнання. Саме тому гарантуємо точність всіх результатів. Завдяки цьому лікар завжди може попередити розвиток серйозного захворювання та призначити найбільш дієву систему лікування.

Забір крові відбувається абсолютно безболісно, тому якщо аналізи треба здати дитині, можете не переживати через те, що ця процедура її травмує.

Тому якщо вам призначили аналізи – обов’язково звертайтеся до нашої лабораторії. Фахівці «Альфа-медікал» проведуть всі дослідження та вже через кілька годин ви отримаєте стовідсотково вірний результат.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом