Лікар терапевт

Лікар терапевт

Своєчасне звернення до терапевта є запорукою здорового життя та швидкого лікування від різноманітних захворювань. В «Альфа-Медікал» працюють лікарі з великим досвідом та високою кваліфікацією. Вони постійно вивчають нові методики лікування та лікарські засоби, які є ефективними.

В яких випадках треба звернутися до терапевта

Дуже важливо вчасно звертатися до терапевта, щоб він зміг допомогти на ранніх стадіях захворювання. Саме тому не можна займатися самолікуванням, коли спостерігаються симптоми наступних захворювань.

  1. Гостре респіраторне захворювання повинно бути причиною звернення до терапевта. Людина, яка не має відповідних знань та досвіду, не може розрізняти різні респіраторні захворювання та адекватно оцінювати ступінь їх тяжкості. Особливо зараз, в період пандемії. Тому якщо починає погіршуватися самопочуття та з’являються перші симптоми, треба зразу ж звертатися до лікаря, аби виявити причину і отримати правильне лікування.
  2. Захворювання внутрішніх органів також потребують лікування у терапевта. Варто спочатку звернутися до нього, а не йти до вузького спеціаліста. Бо проблема може виявитися зовсім не в тому, що здається. Терапевт вивчає скарги, збирає анамнез, призначає додаткові обстеження, якщо в цьому є необхідність. І лише оцінивши ступінь тяжкості патології, призначає лікування або направляє до вузького спеціаліста.

 

Також до терапевта необхідно звертатися у випадку, коли людина проходить профілактичний медичний огляд. До терапевта ідуть наостанок, бо саме він може остаточно визначити, наскільки здоровий пацієнт, засновуючись на даних, які були отримані від інших лікарів під час огляду. Варто пам’ятати про те, що такий огляд необхідно обов’язково проходити раз на рік, якщо навіть не спостерігається видимих проблем зі здоров’ям.

Ще до терапевта треба регулярно звертатися у випадку, коли людина страждає від хронічних захворювань. Лікар стежить за станом хворого та призначає лікування, у разі його погіршення. Тому хронічно хворим необхідно ніколи не пропускати консультації у терапевта, бо від цього залежить складність протікання хвороби.

Тому якщо необхідна кваліфікована допомога та лікування від різних захворювань, професійний медогляд, терапевти «Альфа-Медикал» пропонують свої послуги та гарантують відповідальне ставлення до кожного пацієнта.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом