Сімейний лікар

Сімейний лікар

Сімейна медицина є сучасним рішенням, яке допомагає вирішувати проблеми зі здоров’ям швидко та комфортно. Наявність сімейного лікаря – це можливість звернутися до перевіреної людини, яка миттєво зреагує та буде ставитися до пацієнтів з повагою і розумінням. Плюсом сімейного лікаря є і те, що він працює з усією родиною, а значить, знає про патології, хронічні захворювання .

Основним обов’язком сімейного лікаря є миттєве реагування на скаргу пацієнта та, за необхідністю, скерування його до інших спеціалістів, щоб він отримав вторинну або третинну допомогу.

Принципи роботи сімейного лікаря

Сімейний лікар, в першу чергу, відрізняється від терапевта тим, що до нього можна звернутися в будь-який час. Він завжди є на зв’язку, може дати рекомендацію по телефону або відвідати пацієнта.

Сімейні лікарі є спеціалістами широкого профілю, тому вони можуть швидко поставити попередній діагноз та визначити, до якого спеціаліста пацієнту треба звернутися. Їх завданням є не тільки допомога у випадку гострого захворювання, а і допомога в різних медичних питаннях, консультації. Сімейний лікар несе відповідальність за кожного пацієнта, буквально захищає його здоров’я.

Саме тому сімейні лікарі постійно покращують свій рівень знань, добре розуміються на лікуванні як дорослих, так і дітей. Хороший лікар такого загального профілю повинен мати знання у всіх сферах, починаючи від гастроентерології і закінчуючи серцево-судинними захворюваннями.

Також сімейний лікар слідкує за тим щоб його пацієнти вчасно робили щеплення, проходили повні медичні огляди. Також лікар допомагає в питаннях отримання довідок, проходження різних досліджень (лабораторних, інструментальних).

Завдяки сімейному лікарю можна уникнути довгих черг, пошуків спеціалістів, коли потрібно невідкладно отримати допомогу. Практика сімейної медицини вже давно з’явилася в Європі, і сьогодні, українці також отримали змогу зрозуміти, скільки переваг вона має.

В клініці «Альфа-Медікал» працюють кращі сімейні лікарі, які мають великий досвід, постійно підвищують кваліфікацію, вивчають всі нові методи профілактики, лікування. Відповідальні та приязні, в умовах пандемії вони сотні раз ставали тими помічниками і рятівниками, яких потребують пацієнти сьогодні. Тому якщо хочеться бути завжди спокійним за своє здоров’я та здоров’я близьких – звертайтесь в «Альфа-Медікал».

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом