Чорнокульський Ігор Сергійович

Чорнокульський Ігор Сергійович

Кандидат медичних наук. Лікар уролог-андролог, сексопатолог, репродуктолог. Член Європейської Асоціації Урологів. Член Української Асоціації Андрології та Сексуальної медицини.

Лікар-експерт численних ТВ-проектів (в т.ч. «Говорить Україна», «Я соромлюся свого тіла», «Поради лікаря» і ін.) і друкованих видань (газета “Сегодня”).

Автор і співавтор понад 50 наукових робіт, 12 патентів на винаходи та корисні моделі, 3 раціоналізаторських пропозицій.

Основні напрямки роботи:

Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи у чоловіків: простатит, сексуальні розлади, безпліддя, еректильна дисфункція та запальних хвороб сечостатевих органів. Ігор Сергійович також займається діагностикою та лікуванням запальних процесів сечовидільної системи у жінок.

Безпосередньо під час прийому лікар самостійно виконує ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи і проводить забір всіх необхідних аналізів у чоловіків.

Ігор Сергійович має індивідуальний підхід до кожного пацієнта і використовує комплекс сучасних методів діагностики та лікування, які дозволяють надати якісну медичну допомогу.

Освіта:

2002 р. Закінчив з медаллю Український медичний ліцей при НМУ імені О.О. Богомольця.

2002-2008 рр. Навчався в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Був старостою гуртка з урології, неодноразово займав призові місця на студентських олімпіадах.

2008 р. З відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця і ​​був направлений на наукову діяльність.

2008-2010 рр. Пройшов інтернатуру по психіатрії з курсом андрології та сексопатології в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

2008-2012 рр. Науковий співробітник курсу “Сексологія і сексопатологія” при кафедрі психіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2010-2012 рр. Вторинна спеціалізація за фахом «Хірургія» і «Урологія».

Досвід роботи:

2012 р. – лікар приймального відділення КМКЛ №1 «Червоний Хутір» м Київ.

2012-2015 рр. – науковий співробітник кафедри урології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2013 р – лікар-уролог Державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами Президента України.

2014 р. – захистив дисертацію “Морфологічні та функціональні особливості людських еякулював сперматозоїдів при чоловічому безплідді”.

2015-2018 рр. – науковий співробітник відділу малоінвазивної хірургії Державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами Президента України.

З 2018 – головний лікар медичної клініки “Альфа-Медікал”.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом