ЛОР-комбайн у Броварах

ЛОР-комбайн у Броварах

З радістю повідомляємо Вам про нове ексклюзивне для міста Бровари медичне обладнання для дослідження та лікування патології вуха горла та носа.

🔘 ЛОР-комбайн – автоматизована установка, яка поєднує в собі функціональність і технологічність, вона дозволяє проводити необхідну діагностику патологій горла, носа, а також захворювань середнього і зовнішнього вуха, за допомогою ендоскопічного огляду. Головною відмінністю від звичайного огляду є можливість оглянути ЛОР-органи , у великому збільшенні та сучасному освітленні, що дає можливість відразу поставити точний діагноз. Крім того, використання відеосистеми дає можливість отримати кольорове фото або відео високої якості, це дозволяє побачити пацієнтові і лікареві зображення захворювання до і після лікування. Також за допомогою цієї установки можна максимально зручно і без болю проводити практично всі необхідні маніпуляції, такі як:
✔️видалення сірчаної пробки,
✔️аспірацію носових ходів і придаткових пазух носа,
✔️розпорошення ліків, промивання мигдалин і т.д.

🔘 Показання до ендоскопії ЛОР органів:
– утруднення носового дихання
– виділення з носу
– порушення нюху
– носові кровотечі
– головні болі неясного генезу
– хропіння
– погіршення слуху
– вушний біль
– виділення з вуха
– біль, першіння в горлі
– осиплість голосу

Надзвичайно важливо для кожного пацієнта якомога раніше виявити патологію ЛОР-органів на початкових стадіях та розпочати ефективне лікування.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом