«Знак Якості»

«Знак Якості»

За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» Медичний центр «Alpha mediсal» в місті Бровари став фіналістом Конкурсу “Найякісніші послуги і товари 2021 року” в категорії: медичні центри!Медичний центр «Alpha mediсal» – це місце, де працюють висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи та професіоналізм.
«Alpha mediсal» в роботі використовує три простих правила: дізнайся пацієнта, заспокой його і допоможи йому.

Фото «Знак Якості»

Лікарі вивчають та використовують новітні технології в лікуванні захворювань, відвідують конференції та курси підвищення кваліфікації. Використовують перевірені та ефективні методики, найкращу сучасну медичну апаратуру для проведення огляду і постановки діагнозу.
Можемо з упевненістю сказати, що Багатопрофільний медичний центр «Alpha mediсal» – ваш надійний помічник у завданні профілактики, відновлення і збереження здоров’я!

Компанія “Знак Якості” займається розвитком малого і середнього бізнесу та проводить конкурс “Найякісніші послуги і товари року”!
Конкурс є об’єктивним, незалежним, політично не ангажованим. Проводиться на усій території України. Конкурс ставить своєю метою нагородити лідерів різних галузей ринку.
Почесним знаком «Знак Якості» відзначаються ті компанії, які увійшли до топа галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Контакти

м. Бровари, Бульвар Незалежності, 17, секція 2, поверх 2.

м. Бровари, вул. Симона Петлюри, 21-в

м. Бровари, вул. Сергія Москаленка, 41

м. Бровари, вул. Короленко, 60

Час роботи

ПН-СБ: 09-20:00
НД: 9-16:00

Запис на прийом